Як взяти зразки повітря?

Відбір проб повітря потрібен для багатьох людей у ​​роботі. У багатьох областях роботи особлива увага має бути приділена якості повітря. Різні забруднювачі, гази, пари та частки можуть бути шкідливими для працівників промислових підприємств, будівельних майданчиків, хімічного виробництва та багато іншого. Існують індивідуальні та стаціонарні насоси для відбору проб, які, по-перше, переносні та призначені для особистого використання кожним спеціалістом, а по-друге, для аналізу якості повітря в цілому або частини робочого місця.

Американська компанія Sensidyne виробляє всесвітньо відомі надійні та довговічні пристрої під брендом Gilian. Вони представляють повний спектр пробовідбірників повітря, які потрібні на ринку. Sensidyne разом із насосами виробляє аксесуари та калібратори для відбору проб повітря.

Індивідуальні насоси для відбору проб повітря

Індивідуальні відбори проб повітря Gilian легкі та зручні. Вони всмоктують повітря через фільтр із постійною швидкістю та аналізують його швидко та точно. Різні пристрої можуть мати різні призначення, контролювати один або кілька параметрів. Насос зазвичай прикріплений до ременя робочого та з’єднаний з колектором через трубку, який має бути прикріплений до одягу у зоні дихання.

Перед взяттям проб повітря прилад має бути відкалібрований. Виробник пропонує калібратор Cilibrator 2, який дозволяє легко та швидко виконати всі необхідні операції. Просто підключіть весь блок, насос, фільтр та колектор до калібратора та дотримуйтесь інструкцій, що додаються до вашого інструменту.

Ось деякі моделі та загальні характеристики насосів для відбору проб повітря Gilian:

  • Насоси для відбору проб повітря Gilian BDX-II. Швидкість потоку становить від 500 до 3000 куб. см за хвилину і використовується в місцях з високим ризиком забруднень від свинцю та азбесту.
  • Насоси для відбору проб повітря Gilian GilAir-3 та GilAir-5 з витратою 3 та 5 літрів за хвилину з нікель-металогідридною батареєю;
  • Gilian 800i (200-800 куб. см/хв), ідеально підходить для визначення летких органічних сполук у повітрі;
  • Кишеньковий пробовідбірник LFS-113 невеликої витрати (витрата 1-350 куб. см);
  • Модель GilAir Plus як “Насос для відбору проб повітря з усіма необхідними функціями”. Він компактний, визначає всі види забруднень та має максимальну швидкість потоку від 20 куб. см до 5 літрів за хвилину.

Існують і інші моделі, пропоновані виробником для задоволення всіх вимог та бюджетів. Усі пристрої для відбору проб сертифіковані та схвалені для використання у всьому світі. Сертифікати включають: ATEX, UL, CSA, C-US.

Відбір проб повітря у робочій зоні

Насос для відбору проб повітря Gilian AirCon-2 є пристроєм з високою швидкістю потоку для контролю якості повітря та безпеки на робочому місці. Він може перекачувати до 30 літрів на хвилину, є стаціонарним та забезпечує точний та надійний результат завдяки своїй високій продуктивності.

Пристрій буде доповнений штативом із щоглою та трубкою, фільтри для збираючого пристрою замовляються окремо. Пристрій оснащений РК-дисплеєм та сенсорною панеллю для полегшення програмування AirCon-2. Джерела живлення: змінний струм або акумулятор.

Як в індивідуальних, так і в насосах для відбору проб у робочій зоні використовуються надійні та загальноприйняті аналітичні методи Національного інституту безпеки та гігієни праці (NIOSH), Управління з безпеки та гігієни праці (OSHA) та Агентства США з охорони навколишнього середовища (EPA).

Top
Cart
Your cart is currently empty.