Портативні газоаналізатори RAE Systems серії Multirae

RAE Systems виробляє високоякісні та точні прилади для виявлення газів, забруднюючих речовин та радіації, вони надають прості у використанні бездротові технології. Однією із найпопулярніших категорій їх продуктів є сімейство портативних детекторів газу MultiRAE.

Серія MultiRAE

MultiRAE BenzeneЦя серія представлена ​​в декількох моделях:

  • Портативний мульти-газовий аналізатор MultiRAE Lite;
  • Портативний мульти-газовий аналізатор MultiRAE;
  • Портативний мульти-газовий аналізатор MultiRAE Benzene;
  • Радіаційно-хімічний аналізатор MultiRAE Pro.

Всі газоаналізатори сімейства MultiRAE мають свої особливості, але спочатку подивимося, що їх об’єднує. Ці моделі зручні та портативні, призначені для роботи в найнебезпечніших ситуаціях. Газоаналізатори MultiRAE знижують ризики та небезпеки для робітників та інспекторів у різних ситуаціях та на робочих місцях. З цими інструментами не потрібно витрачати багато часу на моніторинг та інспекції, вони роблять це легко та швидко. Всі вони поєднують у собі можливості виявлення до 6 газів і можуть бути оснащені більш ніж двадцятьма різними комбінаціями датчиків, включаючи фотоіонізаційний детектор летких органічних сполук і недисперсійний інфрачервоний датчик для оптичного виявлення різних забруднюючих речовин.

Модель MultiRAE Lite є базовою конфігурацією, вона поставляється у двох варіантах – дифузійному або з насосом, це означає, що в одному з них є насос для забору навколишнього повітря, а в іншому використовується дифузія. Модель для бензолу спеціально розроблена для пошуку та вимірювання вмісту вуглецю, поряд з іншими небезпечними елементами. Модель Pro – це обладнання для захисту від багатьох загроз, яке забезпечує своєчасний та надійний захист від хімічних забруднень та радіації.

Застосування та переваги

Багатоканальні газоаналізатори забезпечують безпеку на промислових майданчиках, платформах для видобутку нафти та газу, при екологічних роботах, у фармацевтичних компаніях та хімічних заводах. Серед переваг цієї серії слід зазначити такі:

  • ефективна система сигналізації з гучним звуком, яскравою світловою сигналізацією, вібрацією та можливістю передачі сигналів тривоги до командного центру про небезпечні ситуації;
  • зручний дизайн, який робить інструменти легкими та портативними, швидко налаштовується та легко обслуговується;
  • конструкція міцна та довговічна, стійка до води та пилу;
  • у всіх моделей великий дисплей, зручно розташовані кнопки і вбудований GPS для відстеження робітників у полі;
  • різні датчики виявляють усі види органічних елементів, твердих частинок, небезпечних газів, горючих речовин та гамма-випромінювання;
  • за допомогою цих портативних інструментів постачальники послуг безпеки можуть виявити витоку небезпечних хімікатів, джерела пожежі та наслідки техногенних аварій.

Top
Cart
Your cart is currently empty.