Warning: A non-numeric value encountered in /home/luboml00/gastech.com.ua/www/wp-includes/functions.php on line 68
Метанол CH3OH – GasTech.Com.UA
You are here

Метанол CH3OH

Метанол (CH3OH) -найвідоміший і найбільш отруйний спирт. При реакції з повітрям в значних обсягах утворює вибухові суміші.

У виробництві метанол виступає сировиною. Широко використовується в нафтовій промисловості. Через загальну вибухонебезпечність ризик роботи з цією речовиною підвищується. Для забезпечення безпеки на виробництві встановлюють газоаналізатори метанолу, які стежать за кількістю отруйних і вибухонебезпечних викидів в робочій зоні.

Метанол – вкрай отруйна речовина, і все його продукти або форми випаровування – небезпечні. Не дивлячись на це, метанол залишається до одних з найбільш потрібних речовин в хімічній промисловості. Саме метиловий спирт застосовують на всіх нафтогазових комплексах. Тому необхідно вдаватися до запобіжних заходів в роботі з подібним речовиною.

Газоаналізатори метанолу стежать за рівнем концентрації випарів метилового спирту і метанолу зокрема. Високочутливі прилади здійснюють контроль над вмістом цього газу і відображають дані на дисплеї. При ймовірності небезпеки датчики вловлюють зміни і передають звуковий і світловий сигнал. Сигналізатори метанолу бувають різних видів.

Існують як стаціонарні пристрої, які можна прикріпити до стіни і DIN рейці, так і переносні бездротові. Найчастіше переносні пристрої використовують на різних «виїзних» об’єктах. Такі прилади мають екран з підсвічуванням і звукове сповіщення. Стаціонарні пристрої знаходять своє застосування в місцях, де необхідний постійний і безперервний контроль вмісту метанолу в атмосфері.

Залишити відповідь

Top
Cart
Your cart is currently empty.